Sach Saç Kaynak Çıt Çıt Merkezi Hakkında

Sach ®  Hair Extensions Saç Kaynak Merkezi, Şirket merkezimiz 1990 yılından beri halen hizmet verdiğimiz yer olan İstanbul Bakırköy Kartaltepe’de Sadece kaliteye odaklanarak hizmet etmeyi ilke edindi. 1990 yılından günümüze kadar sektördeki teknolojik ve sanatsal gelişmeleri sizlere daha iyi hizmet vermek için dünyanın dört bir yanındaki iş ortakları ile sizlere sunma çabasında.

İlkemiz Kaliteyi erişilebilir fiyatlara daha geniş kitlelere Toptan ve Perakende Saç Kaynak , Çıt Çıt Saç, Postiş , Ham ve işlenmiş Saç sunmak..

Kurucusu ve Yöneticisi Kuaför Murat Kolukırık tarafından 5 Haziran 1990 Yılında şu an halen hizmet vermekte olduğu Bakırköy Kartaltepe kuruldu. Saç Kaynak hizmetlerinin yanı sıra Kuaför ve Güzellik hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

İlk olarak Mesleki gelişim ve Eğitim amaçlı 1996 Yılında Amerika’nın Washington Eyaletinde o yıl yapılmış olan  Hair Word 96 Dünya kuaförleri zirvesine katıldı. Bu zirvede farklı ülkelerden farklı kültürlere sahip Saç Kaynak uzmanları ve bu alanda ihtisaslaşmış Hair Extensions Saç Uzatma ve Saç Kaynak Sistemleri konusunda ARGE çalışmaları gerçekleştiren firmalarla görüş alışverişinde bulunarak. Son teknoloji Saç Kaynak sistemlerini Türkiye’ye getirerek sektöründe birçok ilke imzasını atmıştır.  Bu dönemden önce Uzun zamandan beri yapmış olduğu silikon kaynak teknolojisini bırakarak. Yeni ve teknolojik saç kaynağı sistemlerine ilk o yıl terfi etmiştir.

O yıl değişimin sadece başlangıcı olmuştur Murat Kolukırık ve Ekibi için. Saç kaynağı teknolojisinin yanında kuaför sektörü için farklı sistemlerini de beraberinde getirmiş ve öncülük etmiştir.

İlk o yıl Hollywood yıldızlarının kullanmış olduğu Saç Kaynak sistemlerini Türkiye’ye getirmiştir.

Saç kaynağında Aslında keşfedilmiş bir şey yok sadece sahip olduğumuz bilgi, tecrübe ve yeteneğimizi yeniliklerle donatmış olduk.

O yıldan sonra halen her yıl en az 2 kez olmak üzere Dünyanın çeşitli yerlerine giderek yurtdışı ortaklıkları ve yeni saç kaynak sistemlerini beraberinde Türkiye’ye getirmeye devam etmektedir.

Saç Kaynağında sadece Saç kaynak yapmanın yeterli olmadığını yapılan saç kaynağının yüz morfolojisine ve baş yapısına uygun bir şekilde kişiye özel çalışma teknikleri geliştirmiştir.

Bu Konu Hakkında ilk 1998 yılında Visagism eğitimi almış bir Visagist’ir.

Sach ®

 

Yapmış olduğu her saç kaynağının ticari bir çalışma ürünü olmaktan öte sanatsal bir tema olmasına özen göstermiştir. Saç Kaynağını bir sanat dalı ilan ediyoruz ve buna göre Kaliteli Ürünler Kaliteli ve Titiz işçilik Sloganıyla zor beğenenlerin tercihi olup yapılamaz, olmaz denilenleri başarmanın haklı gururu ile müşterilerine özel çözümler üreterek seçici kişiliklerin tercihi olmuştur.

Sıradışı muhteşen ve herkesin hayran olacağı  Saç Kaynaklarını kullanmak isteyen Saç Kaynağında Kaliteye, Estetiğe, Zerafete önem veren kişilerin tercihi olmanın gururunu yaşıyoruz. Saç kaynağında bir numaralı Adresiniz.

Sach ® Hair Extensions Center

Saç Kaynak Merkezi