Mikro Bant Saç Kaynak Nasıl Takılır?

Mikro Bant Saç Kaynak

Mikro Bant Saç Kaynak

MikroBant Saç Kaynak uygulamasından önce Tress saçlar başın ölçüsü  ile alınır.

Mikro Bant Saç Kaynak

Mikro Bant Saç Kaynak

Mikro Bant Kaynak Takılacak Tutamlar istenilen ölçüde kesilir ve çift taraflı özel mikro bantlar tress üzerine yapıştırılır.

Mikro Bant Saç Kaynak

Mikro Bant Saç Kaynak

Mikro Bant Saç Kaynak Takılacak ölçüde kesilir.

Mikro Bant Saç Kaynak

mikro bant saç kaynağı

Mikro Bant Saç Kaynak Takılacak Saçlar ilk önce alt taraftan başlanarak saçların boylu boyuna yapıştırıldığı gibi çok küçük parçalarla da takılabilir. tavsiyemiz küçük tutamlar ile takmaktır. Böylelikle saçların diplerinde daha hareketli bir kaynak ugulaması sağlanır.

Mikro Bant Saç Kaynak

Mikro Bant Kaynak

Mikro Bant Saç Kaynağı Takılacak saçın üst tarafında takılır ve aynı ilem bütün saçın her tarafına uygulanır ve işlem biter.

 

 

 

 

 

mikro bant kaynak saç before after mikro bant kaynak saç before after mikro bant kaynak saç before after mikro bant kaynak saç before after

30 Yorumlar
 1. Merhaba,
  Mikro Bant Saç Kaynak yaptırdım da en fazla ne kadar kullanabilirim fiyatı Euro olarak ne kadardır?

  • Merhaba Esengül hn,
   Mikro Bant Saç Kaynak uygulamasını yaklaşık 3ay kullanabilirsiniz.
   Mikro Bant Saç Kaynak Fiyat olarak 500€

 2. Micro bant saç kaynak kaç ay kullanılıyor? Yıkayınca mikro bant saç kaynağı yapışkanları çıkmıyor mu? Tavsiye eder misiniz?

  • Merhaba Gülsüm Hanım,
   Mikro Bant Saç Kaynağı yaklaşık üç ay kullanılabiliyor. Mikro Bant Saç Kaynağında kullanılan bantlar son teknoloji ve som sistem bantlar ile yapılmaktadır ve yıkama ve fön işlemlerinde saçtan çıkmaz. Mikro Bant Saç Kaynaklarını çıkarmak için özel solüsyonu ile mümkün.

 3. merhaba benım saclarım az ve ınce telli bu kaynak yontemı saclarımı gurlestırmı?

  • Merhaba Sude Hanım,
   İnce telli ve zayıf saçlar için mikro band saç kaynağı yerine tress saç kaynak sizin için çok daha başarılı bir saç kaynak sistemidir.
   Tress saç kaynak saç aralarında boşluk vermeden saça boydan boya tek parça yapıldığından maksimum saç kaynak miktarı ile maksimum gürlük elde edilmektedir ve sonuç muhteşem olmaktadır…

 4. Merhaba mikro bant saç kaynak fiyatı ne kadardır ortalama?

 5. merhaba tress saç kaynak nedir?

 6. tanesi ne kadar tutar 90cm

  • Mikro Bant Saç Kaynak tane olarak değil gram olarak uygulanmaktadır. 100Gr Mikro Bant Saç Kaynak 700TL.
   Ortalama olarak 1 kişiye 100 ila 130 gr arası saç yeterli olmaktadır.

 7. meraba ben saçlarımı kestirdim ama istediğim modeli kesmediler çıt çıt mı kullanmalıyım yoksa kaynak mı?

 8. Slm, mikro banttan bana 6 parça yeter sadece önlerime takmak istiyorum.. Parça olarak satın alamıyormuyuz. Trabzondan slm

 9. merhaba çıt çıt saç modellerinden kıvırcık model varmı?ve fiyatları nedir?

 10. merhaba 16 yaşındayım saçlarım omuzlarımda ve çok geç uzuyor saçlarım.Kaynak yaptırmak istiyorum , fakat sadece internetden bilgilendim , pek bir tecrübem yok. bana ne önerirsiniz ? saçlarımın uzun olmasını istiyorum. bir yardımcı olur musunuz ?

  • Saçların yapısına ve ihtiyaca göçre kaynak saç tavsiye ediyoruz. Saçlarınızı gördükten sonra size yardımcı olabiliriz.

   • saçlarım çok kalın telli değil ancak ince telli de değil normal tip saçlarım var. ancak çok fazla saç kırığım olduğu için kestirmekten korkuyorum çünkü çok kısalacağını biliyorum. kuzenlerim kaynak yaptırmamı önerdi ailemden onay aldım. adanada yaşıyorum mikro bant saç kaynağı hoşuma gitti nereden nasıl yaptıracağım ? bir de fiyat aralığını öğrenebilir miyim ?

 11. Iyi gunler ben tres kaynak yaptirmak istiorum ama sac telleri ince dalgali olsun istiorum kazik gibi bir sac istemiyorum.bu mumkun mu boyle bi sac bulunur mu

 12. Merhabalar,
  Benim saçlarım çok az ve ince telli aralıklarla çıt çıt saç yaptırmak istiyorum ne kadar tutar birde bir kullanımlıkmı oluyor?Yorumlarınıza baktım 3 ay demişsiniz 3 aydan sonra o saçı kullanamıyomuyuz

 13. Merhabalar , var olan çıtçıtlarımı yani saçları herhangi bi kaynak biçimine getirebiliyor musunuz ? Tress yada bant kaynak yada mikro ?

  • Evet merkezimizde istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 0532 592 88 42 ya da 444 3 671

 14. merhabalar bende yarin ay gercek saç mevcut onu bant kaynağa donustürebilirmiyim acaba micro bant alsam sizden olurmu dersiniz?

  • Merhaba Evet elinizdeki saçı mikro bant saç kaynağa dönüştürebiliriz.
   Ayrıntılı bilgi için WhatsApp: 0532 592 88 42

Bir yanıt yazın