ÇIT ÇIT SAÇLAR

Çıt Çıt Saç%100 İnsan saçından hazırlanmış, bir çıt çıt saçı nasıl anlayabilirsiniz?

Öncelikle saçlarla ilgili bilmeniz gereken şeyler var bunu sizinle paylaşmak istiyoruz.

Türk piyasasında birden fazla birden fazla ırka ait saçlar bulunmaktadır. Hatta içerisinde sentetiklerden oluşan saçlarda piyasa maalesef vardır ve bu saçlar gerçek insan saçı diye satılmaktadır. Size hepsini tek tek açıklayacağız.

Kaliteli saç neye göre değişir?

Bizim merkezimizde kullanılan %100 Türkmenistan ve Özbekistan saçları kullanılır. Bunun sebebi de Türk ırkına en yakın saç tipi ve Micro olarak da en yakın Micro orta Asya ‘da mevcuttur.

Diğer bir saç tipi olan Hindistan saçını tercih etmiyoruz.Çıt Çıt Saç Sipariş ver

Çünkü; Türk ırkına göre çok kalın telli ve çok koyu renktedir.

Bundan mütevellit bu tür saç tipleri platine kadar açılamaz gerçek saç olmasına rağmen açılamaz. Dolayısıyla almış olduğunuz bu tür saçlarda sorun yaşarsınız.

Ayrıyeten bunu özellikle söylüyoruz bu tarz saçlar koku yapar. İstediğiniz kadar yıkayın bu tarz saçların kokusu geçmez.

Birde Rus saçları vardır, dünya da bulabileceğiniz en pahalı saçlar bunlardır çünkü kendi doğal renkleri çok açık renktedir, ayrıyeten saçlar çok ince tellidir eğer Avrupai bir yapınız yoksa bu tarz saçlar yine sizde uygun olmayabilir. Türkiye’de daha çok sarışın mavi gözlü kadınların kullanabileceği saçlardır.

Çıt Çıt Saç ModelleriSaç tipleri bundan ibarettir, anlaşılacağı üzere Türkiye’de birinci sınıf olarak Türkmenistan Özbekistan saçı (orta Asya) ikinci kalite olarak görülense Hindistan saçıdır.

Çıt çıt saçları daha ucuza satmanın ikinci sebebi ise; saçlarının içine ekstra olarak karıştırılan sentetik saçlardır.

Siz peki bunu nasıl anlayabilirsiniz?

Saçı ışığa tuttuğunuz zaman çok aşırı derece parlama varsa veya saça maşa yaptığınızda maşa tutmuyorsa bilin ki sentetik saç vardır.

Bu arada dip not olarak söylememiz gerekir ki gerçek saçlar maşayı fazla tuttuğunuz taktir de yanarlar. Tıpkı sizin saçınızın yanma riskinde olduğu gibi.Çıt Çıt Saç Fiyatları

Piyasada bulabileceğiniz bizimde görmüş olduğumuz ve takip etmiş olduğumuz çıt çıt saç 90 TL sloganıyla satılan saçlar sizce ne kadar kaliteli olabilir? Düşünün ki sizin belinizin altında çok uzun bir saçınız var siz bu saçı 80-90 TL ye satar mısınız? İşte bizim aldığımız gerçek saç sahipleri de bize kayda değer bu saçları satıyorlar. Bizde bu saçları kesip size ulaştırıyoruz.

Türkmenistan’ın ve Özbekistan’ın köylerinde ki kızlardan topluyoruz biz bu saçları.

Dolayısıyla bu saçların toplanması temizlenmesi ayrıştırılması çok meşakkatli bir işlemdir. Sach A.Ş olarak toptan ve ham saç satışımız olduğu gibi perakende satışlarımızda mevcuttur.

Kaliteli saça doğru fiyata ulaşmak istiyorsanız  ;

Çağrı merkezimizi arayabilirsiniz :  444 3 671 & Whatsapp : 0532 592 8842

saç kaynak merkezi

 

 

 

Bir cevap yazın