Çıt Çıt Saç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

çıt çıt saç fiyatlarıSach Saç Kaynak Merkezimizi arayarak en sık karşılaştığımız sorulardan birkaçı

• Çıt Çıt Saç kaç parça?

Fakat asıl sorulması gereken sorulardan biri Çıt Çıt Saçların ‘’Kaç Gram?’’ olduğu. ‘’Uçları dolgun mu yoksa cılız mı?’’.
Önemli olan parçalar değil çünkü istediğiniz kadar Çıt Çıt Saç Parçası söyleyip hazırlanabilir. Fakat ne kadar çok parça o kadar çok gram etmemektedir. Çünkü saçları cılız az gramaj ve uçları dolgun yapmayabilirler. Yani Çıt Çıt Saç alırken sormanız gereken ilk soru uçları dolgun mu ve kaç gramaj olduğu.
Piyasada birçok çıt çıt satan firmalar var. Bu firmalar müşterinin bu konuda bilgisizliğinden yararlanarak fiyatı düşük göstermek için ‘’ 130 gram 70cm 8 parça çıt çıt saç fiyatı bu’’ diyerek müşterileri yanılmaktadır.

Neden mi? Sizlere bunu tek tek açıklayacağım.
Satın alacağınız çıt çıt saçların her bir parçası dolgun olmalıdır. Bu çok önemli. Olması gereken ise tek bir parça çıt çıt saçı göz izanız da tuttuğumuzda arkasını görmememiz gerekmektedir. Uçlarında ise incelmeler makul seviyede ve orantılı olmalıdır.
8 parça çıt çıt saç istiyorsanız, parça sayısı çok diye gramaj çok olacak diye bir şey yok. Çünkü her bir parçaya zayıf saçlar koyulabilir ve çıt çıt saçların arkası gözükebilir yani memnuniyetsiz kalacaksınız.

Saçın tamamı 8 parçadır ama aslında o 8 parça 3 parça saça dikilmesi gerektiği kadar saç ile hazırlanmıştır. Yani sizlere 8 parça denmekte fakat 3 parça çıt çıt saç gramaj yoğunluğunda bir saç bulunmaktadır.

Çıt Çıt Saç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Çıt çıt saç satın aldığınızda saçların hepsi dolgun olması gerekmektedir. Genelde çıt çıt saç alırken kaç parça olduğu sorulmaktadır ve kaç cm. Türkiye’de yaklaşık 15 yıldan beri çıt çıt kullanılmaktadır yurtdışında ise 25 yıldan beri #clipinextensions olarak ya da #clipinhairextensions olarak adlandırılarak kullanılmaktadır.

2. Avrupa standartlarında ideal #çıtçıtsaç 7 Parçadan oluşmaktadır, Arap ülkelerinde 3 Parça Türkiyede ise anlam veremediğin bir şekilde 8 parça tercih edilmektedir.

Neye göre kaç parça çıt çıt saç almalısınız peki?çıt çıt saç satan yerler

• Avrupa standartlarında da olduğu gibi uzun, kısa ve orta boy saçlarda homojen bir dağılım için bu standartlarda olmalıdır.

• Çıt çıt saç satın alan çoğu kişiler çıt çıt saçların ne kadar parça olduğunu ve kaç para şeklinde bir araştırma yapmaktadırlar. Durum böyle olunca müşteriyi kaçırmamak ürününü ne pahasına olursa olsun satmak için ucuz fiyat verip 8 PARÇA 65CM ÇIT ÇIT SAÇ Sloganı ile düşük gramaj şeklinde ürününü pazarlamaktadır. Tabi böyle bir slogan görülünce kaçırmamak için fırsatı sipariş veriliyor. Kargo geldikten sonra saçların uçları çok zayıf ve gramaj olarak da çok düşük bir şey ile karşı karşıya kalıyorsunuz bu da sizi hayal kırıklığını uğratmış oluyor. Sebebi ise 8 parça çıt çıt saç vermek için 110 gram veya 130 gram saçı 8 eşit parçaya bölerek set hazırlamaktadır. Bundan dolayı saçlar çok zayıf ve arka tarafı gözüken ve saçlardan güzel durmayan bir model çıkmakta ortaya.

• Saç uçları zayıf olduğu için 65 cm olan saç kesildikten sonra gramaj gittikçe daha çok azalmaktadır. Eğer fiyat olarak bir araştırma yapacaksanız eğer saçların uzunluğu ve gramajını kesinlikle sormalısınız.

Saçlarınızı dolgunlaştırmak için saçlarınızın arasına 3 parça 45 cm ya da saçlarınızın uzunluğu ike aynı boyda saç yeterli gelirken;
Saçlarınız normal gürlükte ise 55cm 150gram set yeterli gelirken gür bir saç için en az 180gram ila 220gram yeterli iken saç boyu 65cm ya da dha uzun olduğunda çıt çıt saç setleri minimum 220gramdan başlaması gerekmektedir.

çıt çıt saç kadıköyBizim size tavsiye ettiğimiz
55 CM UZUNLUKTA ÇIT ÇIT SAÇLAR İÇİN
Seyrek Saçlar: 55cm 150gram
Normal Gürlükte: 55cm 180gram
Gür Saçlara: 55cm 220gram

65CM UZUNLUKTA SAÇLAR İÇİN
Seyrek Saçlar: 65cm 180gram
Normal Gürlükte: 65cm 220gram
Gür Saçlara: 65cm 260gram

75CM UZUNLUKTA SAÇLAR İÇİN
Seyrek Saçlar: 75cm 220gram
Normal Gürlükte: 75cm 2500gram
Gür Saçlara: 75cm 280gram

 

çıt çıt saç nasıl takılır

Bir cevap yazın