100% Gerçek İnsan Saçı Çıt Çıt Saç 8 Parça Platin Renk  Gerçek Saç.

En Ekonomik Fiyatlar ile İster Havale Yap İster Kapıda Nakit Öde Türkiyenin Her Yerine Kargo İle Çıt Çıt Saç ve Postiş Satın Al…

Platin Renk 8 Parça Çıt Çıt Saç Sipariş vereceğiniz çıt çıt saçlar gerçek insan saçı olduğu için her türlü kuaförlük işlemine uygundur. Platin renkçıt çıt saçlar ham saç halinde iken oryal ile rengi açılmak suretiyle platin renge boyanmıştır. Kendi doğal Saçınıza yapabileceğiniz herşeyi yapabilir kendi doağal saçınıza yapamayacağınız şeyleride yapamazsınız.

 •     Fön
 •     Maşa
 •     Boya

İşlemleri rahatlıkla yapılabilir.Çıt Çıt Saç Sipariş Ver

Çıt Çıt Saç 8 Parça Platin Sarı Gerçek SaçÇıt Çıt Saç 8 Parça Platin Sarı Gerçek SaçÇıt Çıt Saç 8 Parça Platin Sarı Gerçek SaçÇıt Çıt Saç 8 Parça Platin Sarı Gerçek SaçÇıt Çıt Saç 8 Parça Platin Sarı Gerçek SaçÇıt Çıt Saç 8 Parça Platin Sarı Gerçek Saç

33 Yorumlar
 1. Merhaba, saçlarım platin sarısı ve acilen 8 parça platin çıtçıta ihtiyacım var. Bana net bi fiyat verebilir misiniz?

 2. Cevabınız için çok teşekkürler, en kısa zamanda uğrayacağım.

 3. cok pahalı ama

 4. mrh. çıt çıt alıcam renk konusunda karar veremiyorum ben siyaha yakın koyu kahverengi istiyorum ama sçıt çıt saç siparişinde bunu ne diye belirticem..

  • Elimideki doğal çıt çıt saç ürünleri hiç boya görmemiş rengi koyu kestane tani sizin istediğini gibi. Sipariş verirken sadece doğal işlem görmemiş koyu kestane saç istiyorum demeniz yeterli.

   • bu ürünlerinizin %100 dogal oldugunu nerden bilicem birden bu ürününüz k.k.tc kuzey kıbrısa gelirmi yoksa sadece türkiye içimi

 5. merhaba mavi siyah 70 cm 140 gr çıt çıt fiyatını öğrenebilir miyim

 6. neden sizin ürünleriniz diğerlerinden çok çok daha pahalı? onlarda gerçek saç olduğunu iddaa ediyorlar?

  • Merhaba Sibel Hanım,
   Ürünlerimiz kalite ve fiyat kıyaslandığında çok ucuz. Biz butün çıt çıt saç ürünlerimizi 100% Doğal Ham Saç ile kendi atölyelerimizde imal ediyoruz. Bu yüzden ürünlerimiz hem garantili hemde aracı olmaksızın satıldığı için fiyatları ucuz.

   Evet! Bazı alışveriş sitelerinde Çok Ucuz Çıt Çıt Saç Fiyatları ve bunlara ilişkin ilanları mevcuttur. Bunu saç uzamnı olarak şu şekilde açıklayabilirim.

   Dünyanın farklı bölgelerindeki ham saçlar farklı özelliklere sahiptir. Caucasian yani Kafkas ırkına ait saçlar dünyadaki en kaliteli saçlar olarak belinirler. Biz sach peruk firması olarak ham saçları Türkmenistan ve Özbekistan bölgesinden ithal etmekteyiz. Bu saçlar 7 aşamalı kalite testlaerinden geçerek üretim atölyelerimizde yerini alır.

   Piyasada ucuz saç olarak bilinen saçlar genelde uzakdoğu menşeli Endonezya, jakarta bölgesinden gelmektedir. Bu saçların çoğu Non Remy saçlardır. Noremy saçlar çok kısa sürede karışıp dolaşır ve saçlarda açma boya işlemi çok başarılı olmaz. Görünüşte bu saçlarda hgerçek insan saçıdır fakat 3. kalite dediğimiz saçlardır.

   Sach Peruk Satış firması olarak bie sadece premium kalite saçlar kullanarak 1990 yılından beri çıt çıt saç ve ham saç satışı yapmaktayız.

 7. saçlarınız kaç gr acaba?mesela az yoğunluktaki saçlar için 130,orta yoğunluk için 150 ve çok yoğun saçlar için 180 gr önerildiği doğru mu acaba?yoksa standart mı gramajlar?bir de ince telli mi,kalın telli mi acaba?

 8. Kredi kartıyla ödeme yapılmıyormu?

 9. slm bnm boyum 156 saçlarım kısa ama uzun istiyorum sizce ideal boyu nedir çıtçıt istiyorum ama saclarım kızıl hangi renk almalıyım ki kızıla boyadıgımda tutsun

 10. aşırı uzun ve birazcık da çıtçıt istiyorum ama ucuz oalnlardan istiyorum ne kadara gelir maliyeti

 11. sitenizi inceledim fakat belirttiğiniz fiyat listesindeki saç uzunluklarından daha uzun özel sipariş hazırlayabiliyor musunuz? bana 75cm-80cm civarı gerekli ve sizin sitenizde bulunanlar 55-60 cm civarı.
  cevap verirseniz sevinirim

 12. Ben 40 cm civarında röfleli 8 parça çıt çıt istiyorum sitenizde bulamadım,varsa fiyatı nedir acaba…

 13. saçlarım doğal sarı cıt cıt ıstıyorum belin üstünde ve dogal çıt çıt varmı ve fiyatı

Bir cevap yazın