Aldığınız Saç Gerçekten İnsan Saçı mı?

çıt çıt gerçek insan saçıGenelde çağrı merkeze en çok gelen sorulardan biri de %100 Gerçek İnsan saçı mı?
Ya da ben bir yerden Çıt çıt saç aldım ama kullanamıyorum, gerçek saç değil sanırım!
Bu konuya açıklık getirelim istedik.
Sadece bizden ürün alan kişiler için değil genel takipçilerimiz için bu açıklamayı yapmak istedik.
Çünkü piyasada çok çok ucuza satılan, kalite seviyesi çok çok düşük, boyanamayan ve maşa yapılamayan çok fazla ürün ve kirli bilgi var.
Sach kalitesi ile tanışmak isteyenler veya Sach Kalitesinde Ürün almak isteyenler nelere dikkat etmeli?

Tek tek başlayalım;
1- Öncelikle Gerçek saçı dokusundan anlarsınız, belli bir kısmında kırıklar mutlaka olmalı ve doku olarak da koku olarak da sentetik vari bir yansıma olmamalı. Genel de showroom mumuza gelen kişiler uca doğru incelmiş saçlar çok istemiyorlar ve sevmiyorlar. Tabi ki uza doğru kedi kuyruğu gibi kalan saçlardan bahsetmiyorum ama bir miktarda olsa saçlarda çatallaşma olması lazım. Düşünün kendi saçınız uzasa bile illa ki kırılıyor. Dolayısıyla uçları düm düz bir saç olamaz, ya da içerisinde karışım var demektir. Siz düz bir saç istiyorsanız bile kendiniz kesebilir ve düzleyebilirsiniz.
2- Boya Yapılabilir Olması şart: Bur da yaşanılan en büyük sorun boya işlemleri. Tabi ki boya yapılabilir olması gerçek insan saçı çıt çıt saçlarlazım. Fakat sizin kendi saçınız nasıl çok açma boyama işlemlerini kaldıramıyorsa , bu saçlarda iki kere veya üç kere açma boyama işlemini kaldıramaz . Bunu da unutmamanız gerek.
3- Fön– Maşa: Tabi ki bu işlemlerin de yapılabilmesi şarttır. Ama yine yaşadığımız bir olay. Maşayı çok fazla saç da bekletirseniz yanar. Burada yanmamasını beklemek doğru olmaz herhalde.
4- Çok ucuza Olamaz: Düşünün kaliteli ve uzun bir saçınız olsa bunu ne kadara satarsınız. Birkaç sefer kullanımlık saçlar belki çok önemli değildir. Ama daima yani ömürlük kullanabileceğiniz bir saç istiyorsanız bunu çok ucuza almanız mümkün değil. Ya içerisinde bir karışım vardır, ya da inanın gerçek saç değildir.

Şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar.
Daha detaylı bilgi ve Sipariş için Merkezimizi arayabilirsiniz.

Unutmayın ürünlerimizi Florya’daki 5 katlı Merkezimiz de görerek de satın alabilirsiniz.
Sach

 

çıt çıt saç modelleri

Bir cevap yazın