Çıt Çıt Saç Nedir?

çıt çıt saç bakırköyÇıt çıt saçlar nedir, nasıl uygulanır?

İlk olarak sizlere bunları anlatmak istiyoruz. Saçlarınızın aniden uzamasını istiyorsanız, saçlarınızın uzamasını beklemek istemiyorsanız çıt çıt saçlar tam istediğiniz sistemdir. Saçlarınıza yoğunluk ve uzunluk katabilecek bir sistemdir. %100 doğal ham saçlardan ve kendi özel makinesiyle, usta dikimci eşliğinde dikilir. Sonuç olarak saçlarınızın yoğun ve uzun gözükmesi ya da saçlarınız kısa saçlarınız çok uzun olmasını istemiyorsanız bu seçeneklerimizde mevcuttur. Sizin düşünceleriniz ile saçlarınızla daha rahat etmeniz bizim için çok önemli.

Müşterimizlerden gelen ve yeni kullanan kişilerde saçlarından düşmesine ve kendi doğal saçlarına bir şey olmasından tereddütte kalıyorlardı. Çıt çıt saçlarımız %100 doğal insan saçı olduğu için hiçbir şekilde saçlarınızın doğal yapısına zarar vermesi imkansızdır. Saçlarınızdan düşme gibi bir ihtimal yoktur.
Çıt çıt saçlarınızı aldığınız zaman klips bölümleri ve çıt çıtların içindeki saçlar zamanla dökülme ve klipslerin çıt çıt saç ataköydeğişmesi gerekebilir. Merkezimizde çıt çıt saçlarınıza saç eklenebilmektedir. Elinizde ham saçınız var ise bunları çıt çıt saçlara dönüştürebilmekteyiz veya elinizde ham saç yok ise zaten çıt çıt saç satmaktayız.

Fiyatlandırmayı gramaj üzerinden yapmaktayız. Merkezimizde standart çıt çıt saçlar haricinde sizler için özel dikimde yapmaktayız. Yani saç yapınız ve ölçülere göre de dikim yapmaktayız. Örnek olarak verirsek, saçlarınız çok kısa ise 8 parça size yeterlidir fakat saçlarınız göğüs hizasında ise ve saçlarınızın uzun olmasın istiyorsanız eğer tek parça çıt çıt saçlarınıza yeterli olacaktır.
Ama saçlarınız omuz hizasında ise tek parça saçınızda iyi durmayacaktır çünkü saçlarınız daha çok yapmacık kalacaktır bu yüzden 4 parça saçlarınızda mükemmel duracaktır.
4 parça çıt çıtın takılması ise;

Büyük parça saçınızın arkasına diğer bundan bir küçük parça üstüne ve diğer iki parça saçlarınızın sağ ve sol lopuna takabilirsiniz.
Sach Saç Üreticisi olarak saçlarımız %100 doğal insan saçı olduğu için gramaj üzerine çalışmaktayız.

Daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.
Çağrı Merkezi
444 3 671
0532 592 8842

 

çıt çıt saçlar

Bir cevap yazın