bant-saç-kaynak

bant-saç-kaynak

BANT SAÇ KAYNAK YENİ MODELLERİMİZ

Sach AŞ olarak her dönem çekim yapmaya özen göstermişizdir. Pandemi dönemi dışında İlkbahar / Yaz Koleksiyonu olarak en beğenilen Ombre ve Röfleli bant saç kaynak uygulamasını ön planda tutarak kaynak uygulamalarının tanıtım çalışmalarını yapmışızdır .

Bu sene de Kartelamıza eklenen yeni renklerle beraber 140’ı aşan renk skalasına ulaşmış durumdayız. Özellikle küllü saç tonlarında çıkardığımız ve “N” serisi ile bir çok kuaförün boyadığı renklerdeki tonları kıskandıracak yeni renk bölümümüzü oluşturmuş olduk. Renk sıkalamızı görmek için instagram sayfamızı ziyaret etmeyi mutlaka unutmayın . Tüm hazırlanan siparişlerimiz kargo öncesi resimleri sayfamızda paylaşılıyor ve yeni renkler orada yer almaktadır.

Peki Bu yeni Renkleri Oluşturmak Bizlere Ne Avantajlar Sağladı?

Öncelikle hiç uğraşmanıza gerek kalmadan kendi saç renginizi direkt olarak satın alabileceksiniz. Özellikle Türkiye deki veya Yurt dışındaki kuaför meslektaşlarımız için söylüyoruz bunu

İstediğiniz tüm çılgın renkler dahil tüm kızılın tonları , ara tonlar ve tabiki Ana tonlarda işlenmiş saç bulabileceksiniz . Sadece bant saçkaynak olarak değil, keratin saç kaynak ve tres saç kaynak olarak da satın alabileceksiniz . Önceden yaşadığımız saçı iki kere açma boyamya sokma sorununu da ortadan kaldırmış olduk . Sırf müşterisinin saçına uymadığı için rengi tekrar değiştirmek ve saçı yormak kısmı ortadan kalacaktır .

Peki Neden Çekimlerde Bant Kaynak Vurgusu Yapıyoruz ?

Özellikle model seçimi yaparken sadece yüz güzelliğine veya boyuna bakarak hareket etmiyoruz modellerde bunu belirtmek isteriz . Sach markasına uyumu ve anlatmak istediğimiz hikayeyi bize verebilecek modelleri tercih ediyoruz .

Şimdi Öncesi Sonrası hallerini burada paylaşacağımız modellerin hikayelerinden bahsedelim size :

1 . Model POLY –

Saç Rengi : 7A – 7N & 7A-7N-7A-61 Slavic Dream

Saç Uzunluk : 90 cm

Saç Gramaj : 350 Gr

Uygulama Süresi : 2,5 Saat

Kullanım Süresi : 6-8 Hafta

Bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Bir yanıt yazın